Košík je prázdný

CRONVEL Shampoo Volume Incredible 1l

140,15 Kč s DPH
Šampón pro velkolepý objem. Vmasírujte do mokrých vlasů, napěňte a po krátkém působení důkladně opláchněte. Obsahuje polymer aktivovaný teplem při vysoušení. Vlasy jsou hladké, nadýchané a bez pocitu slepení. Pro maximální efekt použijte kondicionér z řady Volume incredible

CRONVEL Shampoo Color Protect 1l

140,15 Kč s DPH
Šampón omezující vymývání barvy. Řada přípravků vyvinutá speciálně pro ochranu a dlouhodobost barvy. Obsah kationaktivního polymeru podporuje přímou adhezi na vlasové vlákno, vytvoří monomolekulární vrstvu, kde následně uzamyká barevné pigmenty. Proto nedochází k vymývání barvy. Přípravky rovněž poskytují termální ochranu při vysoušení horkým vzduchem a při žehlení.

CRONVEL Shampoo Ultra blonde 1l

170,40 Kč s DPH
Řada výrobků speciálně vyvinutá pro použití na blond vlasy. Díky barevným filalovým pigmentům dochází k eliminaci nežádoucích žlutých odstínů. Výsledkem je zářivě platinová barva. Restrukturalizační polysacharidové látky zároveň o vlasy pečují a dodávají jim potřebnou pevnost a lesk. Šampon neutralizující nežádoucí žluté tóny v blond vlasech, výsledkem je zářivý platinový odstín! Zvýšený obsah sorbitolových hydratačních látek navrací zesvětleným vlasům svěžest a pevnost. Lze používat pro přírodní, barvené, zesvětlené i bílé vlasy.

CRONVEL Mega hold styling gel 500ml

89,75 Kč s DPH
Gel na vlasy pro velmi silnou fixaci Potřebné množství gelu rozetřete mezi prsty, aplikujte do vysušených vlasů a účes formujte do požadovaného tvaru. Vlasy neslepuje a lehce se vymývá. Použité polymery zabraňují třepení konečků. Pro efekt mokrého účesu použijte větší množství gelu.

CRONVEL Shampoo silver ultra blonde 1l

170,40 Kč s DPH
Speciální vysoce koncentrovaný ošetřující šampon s vysokou mycí schopností, určený k mytí barevných a melírovaných vlasů. Avokádový olej a complex vitamínů ošetřují povrch vlasů. Shampoo COLOR obsahuje stabilizátor barvy, upevňuje barevné pigmenty ve vlasech a zajišťuje tak stálost vlasové barvy.

CRONVEL Maska na vlasy color 1kg

102,69 Kč s DPH
Vlasový balzám – zábal. Regenerační maska s avokádovým olej na vlasy, určená k ošetření barvených a melírovaných vlasů. Vyznačuje se vysokou účinností, výrazně zvyšuje česatelnost a brání třepení vlasů. Použití: Masku podle délky a hustoty vlasů naneste přímo na vlasy umyté šamponem, zakryjte igelitovou čepicí a 10-15 minut lehce zahřívejte fénem nebo pod sušákem. Potom sundejte čepici a nechte působit dalších 10 minut. Pak vlasy opláchněte teplou vodou.
Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Rozumím